Спеціальні пропозиції СТО для Volkswagen.

Продукти та послуги, яки ми рекомендуємо для власників Volkswagen.
СТО Фольксваген в Киеве

АКТУАЛЬНІ АКЦІЇ СТО та акційні ціни ( травень-червень):

  • Перевірка рівня фреону – 210 грн.* (знижки Клієнта враховуються додатково)
  • Антибактеріальна чистка випарника кондиціонера – 600 грн. * Знижка -25% на фільтр салону для авто віком 4+ роки.
  • Мийка зовнішня  - від 105 грн., прибирання салону - від 105 грн.

Двигун Вашого авто потребує AdBlue®?

Реагент AdBlue® - це не присадка до пального, а додаткова експлуатаційна рідина для дизельних двигунів. Вона значно зменшує викиди токсичних оксидів азоту і забезпечує відповідність суворим екологічним нормам Євро-6. Її необхідно регулярно заливати в окремий резервуар. Автомобілі різних моделей у середньому споживають 1,5-2,5 л AdBlue® на 1000 км.

Продукт Об"єм Ціна на 26.06.2019
Рiдина AdBlue 1 л (на розлив) 35,00 грн.
Рiдина AdBlue 10 л 506,33 грн.
Рiдина AdBlue 5 л 305,72 грн.
Рiдина AdBlue 1,89 л 302,51 грн.

Чи можна використовувати неоригінальні продукти замість AdBlue®?

Не рекомендовано, адже використання підробленого чи неоригінального реагенту може призвести до несправності нейтралізатора SCR. Реагент AdBlue® виробництва Volkswagen відповідає стандарту ISO 22241-1.

Чому рівень моторної оливи може впасти після дальньої поїздки?

Часті поїздки на короткі відстані сприяють накопиченню в моторній оливі частинок палива і конденсату, що створює видимість достатнього рівня оливи. Однак при наступній поїздці на тривалу відстань ці частинки випаровуються, і рівень оливи падає, що може привести до пошкодження двигуна. Тож, необхідно регулярно перевіряти рівень оливи і при необхідності доливати її.

Продукт Код ЗЧ Ціна
Олива моторна SAE 5W-40 G  052167M9 380,76 грн
Олива моторна SAE 5W-30 G  052195M9 386,57грн

Чи впевнені Ви в якості палива на АЗС?

У зв’язку з підвищеним вмістом сірки у паливі для ринку України Volkswagen AG рекомендує* при кожному ТО використовувати паливні присадки, які очищують форсунки.

*  - згідно з рекомендаціями програмного забезпечення ELSA з технічного обслуговування Volkswagen

Продукт Код ЗЧ Ціна
Присадка для дизельного палива, 150мл. G  001790M3 530,02 грн.
Присадка для бензина, 90 мл. G  001770A2 388,01 грн.
Присадка для бензина, 200 мл. G  001780M3 751,41  грн.

Як давно Ви міняли акумуляторну батарею?

Статистика поломок, яку публікують основні автомобільні асоціації, свідчить, що несправність акумуляторної батареї – найпоширеніша причина проблем в ході експлуатації, причому не тільки в старих автомобілях. АКБ – типові зношуються компоненти, що вимагають періодичної заміни. Ми рекомендуємо перевіряти батареї як мінімум раз на рік перед зимовим періодом і при необхідності замінювати її.

Продукт (в асорт., приклад) Код ЗЧ Ціна
Батарея акумуляторна 51АН/280А 000915105DC 3 757,09 грн

Як правильно обрати рідину склоомивача?

Вона, перш за все, не повинна містити заборонених домішок та пошкоджувати лакофарбове покриття кузова, гумові елементи щіток склоочисника та інші матеріали деталей авто. Зокрема, вона не повинна зумовлювати розтріскування корпусів фар. Оригінальна рідина склоомивача Volkswagen гарантує відсутність наведених ризиків, до того ж вона продається у концентрованому вигляді (до -70 °C) і як готовий розчин (до -21 °C). А для використання влітку ми рекомендуєм рідину з підвищеним вмістом ПАР, завдяки чому ефективніше видаляються рештки комах з вітрового скла.

Продукт Код ЗЧ Ціна
Очисник скла 1 л (-50°C) TVZ000001 74,47 грн.
Очисник скла 1 л (-50°C) TVZ000001NA 82,63 грн.
Очисник скла 1 л (-70°C) G  052164M2 164,93 грн.
Очисник скла 3 л (-21°C) G  JZW021M3 201,83 грн.

У Вашого авто звичайні галогенні фари?

Ви можете замінити штатні галогенні лампи на альтернативні світлодіодні (LED) лампи. За всіма параметрами вони більш яскравіші, надійніші, економічні та не зліплять зустрічний транспорт.

Продукт Код ЗЧ Ціна
Комплект ламп Н7 (LED) - 2 063,00 грн.
Встановлення (послуга) - уточнюйте на СТО

Як захистити задні бампери та днище свого авто?

Оригінальні бризковики Volkswagen мають довгий строк служби, високу зносостійкість та значно знижують небезпеку пошкоджень та ударів каменів. До того ж вони запобігають сильному забрудненню від бризок з мокрої дороги.

 - бризговики к-т 2 шт - 1246.78грн

Продукт Код ЗЧ Ціна
Бризговики (к-т 2 шт) 3G0075111 1 246,78 грн.

Який пробіг у Ваших щіток склоочисника і чому вони так важливі для Вашої безпеки?

За час експлуатації щітки склоочисників проходять вражаючу відстань по поверхні скла – близько 400 км за 6 міс.! Але під дією сонячних променів, озону та інших атмосферних впливів гумове полотно щітки поступово робиться твердим, пористим і ламким, а тверді рештки комах, а також полій на склі взимку пошкоджують загострені крайки щіток. Пошкоджені щітки видають неприємні звуки при переміщенні та не очищують окремі ділянки поверхні скла. Щойно з’явилися ці проблеми, щітки належить неодмінно замінити. Чому? Тому що відсутність огляду навіть на кілька секунд під час руху автомобіля може коштувати Вам життя!

Продукт (в асорт., приклад) Код ЗЧ Цена
Щітки склоочисника, комплект 2 шт,  Golf VII 5G1998002 1 280,32 грн.

Як захистити моторний відсік свого авто?

Якість наших доріг потребує захисту піддону двигуна від ударних ушкоджень та моторного відсіку від попадання води, бруду, гравію в руховий відсік. Металевий захист двигуна найбільш ефективно справляється з цим завданням і служить від 12 років. Ми рекомендуємо для встановлення найкращу на українському ринку продукцію  від «Полігон Авто», яка розробляється з сертифікованої сталі товщиною 2,5 мм та з урахуванням всіх конструктивних особливостей індивідуально під кожну модель авто.

Продукт (в ассорт.) Код ЗЧ Цена
Захист метал. "Полігон-Авто" - від 2 604, грн.

Як забезпечити чистоту в салоні і додатковий комфорт собі при водінні?

Без захисту підлога салону піддається впливу вологи та бруду, що створює сприятливе середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів. А в багажнику без захисного покриття бруд, пил, рідини, що випадково розлилися, з часом призводять до пошкодження і стирання заводської оббивки. Ідеальне рішення цих проблем - гумові або ворсові килимки.

Продукт Код ЗЧ Ціна
Килимкі гумові VW Passat B8 не оригінал 915,00 грн.
Килимок до баг. VW Passat сед. не оригінал 1 115,00 грн.

СПЕЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ЗА АКЦІЙНИМИ ЦІНАМИ В 2019 РОЦІ:

Перевірка світлового потоку і регулювання фар.

Правильне фокусування світлового потоку - запорука не тільки Вашої безпеки, але і безпеки всіх водіїв транспортних засобів, що рухаються з Вами в дорожньому потоці.

Після закінчення робіт з перевірки світлового потоку та регулювання світла фар Вам буде надано роздрук показників.

Послуга Ціна Строк дії
Перевірка світлового потоку та регулювання світла фар 210,00 грн. 2019 рік

Перевірка актуальності ПО автомобіля.

Volkswagen постійно удосконалює системи автомобіля, щоб Вам було максимально зручно використовувати можливості свого авто. В результаті оновлення програмного забезпечення автомобіля Ви отримуєте доступ до різних функцій та удосконалень.

Послуга Ціна Строк дії
Перевірка наявності оновлення ПО 84,00 грн. 2019 рік
Оновлення ПО 420,00 грн. 2019 рік

Перевірка та чистка водостоків панарамного даху авто.

В останні роки панорамні люки і дахи в автомобілях стають все більш популярними. Однак, вони потребують особливого сервісного догляду. Для попередження протікань води у салон авто через панарамний дах, ми пропонуємо профілактичну перевірку та чистку штатних водостоків.

Послуга Ціна Строк дії
Перевірка пропускної здатності водостоків панорамного даху 126,00 грн. 2019
Чистка водостоків панорамного даху 315,00 грн. 2019

Антибактеріальна чистка випирника кондиціонера.

У салоні Вашого автомобіля з'явився неприємний запах, при використанні кондиціонера непокоїть нежить або червоні очі? Швидше за все, вам потрібна послуга з очищення випарника кондиціонера, адже брудне повітря та різні види грибів на охолоджуючої поверхні кондиціонера можуть викликати безліч захворювань чи алергію. Професійна чистка випарника на СТО дозволяє швидко і головне надійно видалити всі бактерії.

Послуга Ціна Строк дії
Антибактеріальна чистка випирника кондиціонера в залежності від моделі 2019 рік
Антибактеріальна чистка випирника кондиціонера Акція - макс. 600,00 грн. Травень, червень

Перевірка рівня фреону.

Визначити недолік фреону в системі можна з поведінки кондиціонера. Якщо він став холодити гірше або взагалі перестав - це привід заїхати на діагностику і перевірити. Крім того, для правильної роботи кондиціонера шкідливий не лише брак фреону, але і його надлишок. Тиск в такому випадку зростає і система або взагалі відключається, або працює з перевантаженнями, що може викликати вихід з ладу компресора.

Послуга Ціна Строк дії
Перевірка рівня фреону в залежності від моделі 2019 рік
Перевірка рівня фреону Акция - 210,00 грн. Травень, червень