Подія
30.01.2018

Підсумки 2017 року: «Атлант-М Дніпровська набережна" знову стала лідером з продажу Volkswagen в Україні.

На сьогоднішній день бренд Volkswagen займає в країні частку автомобільного ринку в 7,5% та представлений мережею з 27 офіційних дилерів.
Атлант-М Днепровская набережная

Київський дилер «Атлант-М Дніпровська набережна», який працює з маркою з серпня 2004 року, за підсумками минулого 2017 року вже восьмий раз, став лідером за обсягом проданих за рік автомобілів Volkswagen.

Це рекордний для автомобільного ринку, але цілком закономірний результат, обумовлений багаторічним досвідом, наявністю сильної команди відділу продажів і щоденними зусиллями, які компанія вкладає в свою роботу із залучення й утримання клієнтів. Крім того 2017 рік ознаменувався для компанії початком нового етапу розвитку з урахуванням успішно проведеного редизайну інтер'єру і екстер'єру автоцентру, запуском нових програм лояльності та заходів для існуючих клієнтів та підключенням сайту компанії до оновленої імпортерський інтернет-платформи. Всі разом це дозволило досягти позначки в більш ніж 900 проданих автомобілів та частки в 13,6% ринку Volkswagen в Україні. Традиційно «Атлант-М Дніпровська набережна» втримала сильні позиції на ринку корпоративних продажів автомобілів з акцентом на моделі Polo Sedan, Caddy і Transporter, і стала лідером в дилерській мережі Volkswagen за обсягом продажів моделі Touareg.

Нагадаємо, на українському автомобільному ринку сьогодні працюють відразу 3 дилера Volkswagen, які входять до складу білоруського автохолдингу «Атлант-М». Два дилера в Києві та один - в Дніпрі. За підсумками 2017 року разом вони зайняли 27,4% ринку продажів бренду в країні, тобто практично кожен третій Volkswagen в Україні в минулому році було продано автоцентром холдингу «Атлант-М»!