Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Відкриття оновленого автоцентру "Атлант-М Дніпровська набережна" 01.12.2017

Згідно останніх стандартів бренду, всі автоцентри Volkswagen в Україні мають отримати однаковий за стилістикою фірмовий дизайн інтер’єрів та екстер’єрів. Тож «Атлант-М Дніпровська набережна» став першим дилером німецького бренду в столичному регіоні, який в 2017 року змінив дизайн свого автоцентру та презентував нову концепцію гостям заходу.

Підприємство

1993

Заснування компанії "Автохаус Київ, ГмБХ", відкриття салону Opel

Становлення компанії почалося ще на початку 90-х років, коли в Україні не було навіть такого поняття, як офіційний дилер. Саме тоді в центрі Києва, на Червоноармійській вулиці відкрився салон Opel. Це був один з перших автосалонів з фірмовою жовто-сірою вивіскою Opel, яку, напевно, ще пам'ятають багато киян.

2002

Відкриття автоцентру Opel на Дніпровській набережній

25.04.2002 року відбулася урочиста церемонія відкриття найбільшого на той час в Україні торгово-сервісного центру Opel компанії «Автохаус Київ» за адресою Дніпровська Набережна, 16.
Новий Opel Centre був побудований в найкоротші терміни. За оснащенням - це був один з кращих автоцентрів в Україні.

2003

Нові дилерські контракти з Audi A.G. та Skoda Auto a.s.

В 2003 році новим дистриб'ютором Opel  в Україні стає "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс" та починається виробництво автомобілів бренду в Запоріжжі на заводі "ЗАЗ". "Автохаус Київ" виходить з дилерської мережі Opel, та підписує нові дилерські контракти на продаж та сервісне обслуговування  брендів Audi та Skoda.

2004

Долучення до великої родини автохолдингу "Атлант-М"

В квітні 2004 року компанія "Автохаус Київ" підписала контакт та долучилася до великої та дружньої родини автомобільного холдингу "Атлант-М". На той час холдинг вже мав статус імпортера Volkswagen в Білорусі та мав один автоцентр цього бренду в Україні.

2004

Отримання статусу офіційного дилера Volkswagen

В серпні 2004 року "Автохаус Київ" підписав договір з "Інтеркар Україна ЛТД" - імпортером (на той час) Volkswagen  в Україні про надання компанії статусу офіційного дилера бренду. З того часу починається історія компанії у світі Volkswagen!

2007

"Автохаус Київ" змінив назву на "Атлант-М Дніпровська набережна"

В квітні 2007 під слоганом "Все буде так само, тільки краще" компанія "Автохаус Київ" змінила свою назву на "Атлант-М Дніпровська набережна", закріпивши тим самим свою приналежність до великого автомобільного холдингу "Атлант-М".

2008

Компанія вперше стала лідером з продажу автомобілів Volkswagen в Україні

За 4 роки роботи з брендом Volkswagen компанія вперше досягла найвищого результату серед дилерів офіційної мережі, став лідером з продажу автомобілів бренду в Україні в 2008 році.

2009

Компанія вдруге стала лідером продажу автомобілів Volkswagen  в Україні.

Вперше досягнув найкращого результату в 2 893 проданих авто серед дилерів дилерскої мережі Volkswagen  в Україні, після кризи на автомобільному ринку в 2008 році "Атлант-М Дніпровська набережна" знов на першій позиції, але тепер з результатом в 695 проданих автомобілів бренду за рік.

2010

Тренер СТО став одним з найкращих технічних знавців Volkswagen  в світі

В травні 2010 року технічний тренер СТО "Атлант-М Дніпровська набережна" Руслан Хабутдинов прийняв участь у міжнародному змаганні Volkswagen для технічних знавців автомобілів бренду та зайняв серед представників 60 країн з 4-х регіонів світу 3 місце в своєму регіоні "Східна Європа/Росія".

2010

Компанія втретє стає лидером продажу Volkswagen  в Україні.

Досягнув високих позицій в продажу автомобілів Volkswagen  в Україні в 2008 та 2009 роках, компанія не зупинилася на досягнутому та закріпила результат втретє в 2010 з об'ємом 768 реалізованих авто за рік.

2011

Прапор "Атлант-М Дніпровська набережна" на вершині Ельбруса

В 2011 році майстер-приймальник СТО "Атлант-М Дніпровська набережна" Олексій Дудін підкорив найвищу вершину Європи Ельбрус та встановив на ній прапор компанії.

2011

"Атлант-М Дніпровська набережна" - лидер продажу автомобілів Volkswagen 4 роки поспіль.

Отримавши нагороду лидера з продажу Volkswagen  в Україні в 4-й раз в 2011 році, компанія стала переможцем і в двох окремих номінаціях: "Лідер з продажу спецтехніки VWN в 2011 році" та "Лідер з продажу комерційних авто VWN в 2011 році".

2012

Петро Метельський став новим директором "Атлант-М Дніпровська набережна"

27 квітня 2012 року новим директором компанії було призначено Петра Метельського.

2012

Компанія перемогла у чемпіонаті Volkswagen AG зі збуту запчастин.

У першому півріччі 2012 року концерн Volkswagen AG проводив світовий чемпіонат зі збуту оригінальних запчастин і запчастин серії «Economy» серед офіційних дилерів VW в регіонах. Відділ запчастин та майстри-приймальники «Атлант-М Дніпровська набережна» доклали максимум зусиль і стали переможцями конкурсу! Команді-переможцю був вручений приз - дизайнерська кава-машина.