"DRIVER" - корпоративний журнал для клієнтів "Атлант-М Дніпровська набережна".

Ми зібрали для Вас в нашому журналі всі останні новини світу Volkswagen: презентації концептів та нових моделей, акційні та спецпропозиції, новітні технології бренду та плани на майбутнє. Читайте журнал в нашому салоні, онлайн в сервісі Issuu.com або замовляйте поштою.
Driver

Для власників Volkswagen ми приготували цікаві та корисні поради щодо експлуатації та періодичного сервісного обслуговування автомобіля, статті від наших партнерів про нові продукти та послуги СТО і відділу додаткового обладнання.

В НОМЕРІ:

Великий огляд New Tiguan, презентація нової моделі Atlas, статті про двигуни TSI та систему Car-Net, поради щодо підготовки автомобіля до зими, шпаргалка страхувателю при ДТП та багато іншого.

Читати номер онлайн

 

В НОМЕРІ:

Великий огляд нового Golf 2017 року, прем'єра нового флагману Arteon, статті про найчастіщі причини несправності системи кондиціонування, переваги атермальної плівки, страхування підчас туристичних поїздок закордон та багато іншого.

Читати номер онлайн

 

В НОМЕРІ:

Великий огляд нового флагману бренду Arteon, прем'єра кросоверу T-Roc, статті про 70-річну історію моделі Тransporter, тест Amarok Volcano, новітні технології Volkswagen та багато іншого.

Читати номер онлайн

 

В НОМЕРІ:

Великий огляд позашляховика нового покоління Touareg, прем'єри кросоверу Atlas Cross Sport, концептуального пікапу  Atlas Tanoak та електричного концепту I.D.Vizzion, статті про фарбування автомобілів Volkswagen і життєвий шлях великого майстра дизайну Вальтера де Сильва та багато іншого.

Читати номер онлайн